Vestuvių vedėjas | Kas svarbu renkantis vestuvių vedėją?

Vedėjas – tai svarbiausias žmogus iš viso vestuvių personalo. Būtent vestuvių vedėjas rūpinasi, kad nebūtų tų nejaukių akimirkų, netrūktų veiklos ir niekas nebūtų atstumtas, pamirštas. Kaip išsirinkti tinkamą vedėją, kad netektų nusivilti? Į ką atkreipti dėmesį susitikimo su vedėju metu? Paruošėme penkis svarbiausius kriterijus, į kuriuos atsižvelgus nusivilti neteks.

Energija. ⠀

? Ar sutampa Jūsų ir pasirinkto vedėjo energija? ⠀⠀

Jei mėgstate aktyvias, linksmas, energingas šventes, atkreipkite dėmesį į vedėjo iškalbą, idėjas, lyderystę. Toks vedėjas niekada nenuvils linksmų ir visus įtraukti norinčių vestuvių kaltininkų! ⠀

Požiūris. ⠀

? Ar sutampa Jūsų ir pasirinkto vedėjo požiūris į vestuves?

Jūs norit šiuolaikiškų vestuvių, o vedėjas vis bando įpiršti senovines tradicijas? Jūs nenorit taurelės kilnojimų, o vedėjas vis pabrėžia šią vestuvių dalį? Kitas!

Norint idealiausio rezultato rinkitės žmogų, kurio požiūris į šventę sutampa su Jūsų požiūriu. Pasitikėjimas vedėju yra svarbiausias ramybės garantas – rūpesčių prieš šventę tikrai užtenka, niekas nenori dar ir nerimauti dėl programos.

Patirtis. ⠀

? Ar vedėjas turi patirties ir moka susitvarkyti su kritinėmis situacijomis? ⠀⠀

Kaip jau minėjome, vedėjas – svarbiausias žmogus iš visų dirbančiųjų šventės metu. Į jį krypsta visų akys, jis užtikrina visų veiklų sklandumą, todėl vedėjas privalo gebėti susitvarkyti su atsakomybėmis ir spręsti kritines situacijas. To išmokstama tik dirbant, tobulėjant ir praktikuojantis. ⠀⠀

Komanda. ⠀⠀

? Ar vedėjas turi žmogų, kuris dirba kartu? ⠀⠀

Kokybiškai vesti renginį, rūpintis muzika ir dar niekada nieko nepamiršti labai sudėtinga. Atkreipkite dėmesį ar pasirinktas vedėjas dirba vienas, ar turi komandą, kuri kartu rūpinasi šventės išpildymu. Ar yra DJ? Asistentai? Be pagalbinių rankų kokybė neįmanoma.

Technika. ⠀⠀

? Ar reikės rūpintis papildoma įranga vedėjo darbui? ⠀⠀

Vestuvių organizavimo metu reikia nepamiršti net menkiausių smulkmenų. Pasidomėkite, ar vedėjas ir jo komanda turi įrangą, reikalingą darbui. Jeigu įrangos nėra, Jums ne tik reikės ja pasirūpinti, bet atsiranda didesnė techninių nesklandumų tikimybė – juk vedėjas gali nemokėti dirbti su išnuomota technika!

Jeigu norite be rūpesčių ir galvos skausmų rasti TUOS vedėjus – kreipkitės! Mes, Tūzai, suprantame šių kriterijų svarbą šventės kokybės užtikrinimui ir nuolatos tobulėjame, kad lūkesčius pateisinti ne 100, o 120%.

Kontaktai

Adresas

Vilnius

Telefonas
+370 625 00068

El. paštas
info@tuzai.lt

Parašykite mums!