5 Priežastys, kodėl profesionalus fotografas geriau įamžins vestuves už pusbrolį Marių.

Vestuviu-svente

Vestuvės – neabejotinai vienas iš svarbiausių įvykių gyvenime, tai neeilinė šventė, kurią norisi tinkamai įamžinti. Tad, ar iš vis verta investuoti į profesionalų fotografą, o galbūt pakaks draugo/giminaičio užfiksuotų kadrų? Juk tikriausiai visi turime fotografija užsiimančių pažįstamų, kurie mielai sutiks įamžinti Jūsų šventę kur kas pigiau nei ilgametę darbo patirtį turintis vestuvių fotografas.

Ar tikrai reikalingas profesionalas, priklauso nuo Jūsų lūkesčių, ir biudžeto.

Porai, kuriai yra svarbi fotografija, jos kokybė, tobulai užfiksuoti svarbiausi šventės momentai, tikriausiai neteiks pirmenybės draugui mėgėjui, o pasirinks jų skonį labiausiai atitinkantį vestuvių fotografą. Kita vertus, norintys užsitikrinti draugišką ryšį ar palankesnę kainą, ieškos alternatyvų.

Pagrindinės priežastys rinktis profesionalą:

1. PATIRTIS.

Vestuvių eigos išmanynas, vienas iš pagrindinių kozerių profesionalo sąskaitoje. Tai padeda užfiksuoti svarbiausius šventės momentus kuriant unikalias emocijas ne tik su jaunavedžiais, bet ir su skirtingo dydžio žmonių grupėmis. Kartais nutinka nenumatytos situacijos, pasikeičia planai, persimaino orai, o tai gali pakišti koją kokybei. Patyręs fotografas žaibišku greičiu įvertins ir prisitaikys prie kintančios situacijos.

2. KOKYBĖ.

Tikriausiai visi investuojantys į fotografą tikitės kokybiško rezultato, idėjų ir svajonių išpildymo. Nors kiekvienam žmogui grožis suvokiamas skirtingai ir renkantis fotografą vieniems gali nepatikti  siūlomos idėjos, fotografavimo stilius, kitiems asmenybė, bendravimas, tačiau profesionaliam fotografui – prioritetas visada yra kokybiškos ir išbaigtos nuotraukos.

3. EMOCINĖ PARAMA.

Vestuvės – didelio emocinio krūvio diena. Patyręs fotografas lengvai indentifikuos vyraujančias nuotaikas, atmosferą, o sukaupta patirtis pagelbės suvaldyti emocijas, psichologiškai padės įveikti sunkumus, nuovargį ir stresą.

4. MINIMALI ĮTAMPA.

Vykdant šią misiją nepratusiam žmogui, gali jaustis labai stiprus spaudimas. Jeigu giminaitis niekada nefotografavęs šios ypatingos šventės – psichiologinė įtampa, nuovargis gali pakenkti nuotraukų vientisumui, nepavykti užfiksuoti svarbių įvykių ir t.t

5. TINKAMA ĮRANGA.

Šio tipo profesionalai visada turės pasiruošę kokybiškos įrangos bagažą. Tai leis net ir netikėčiausiomis sąlygomis pasirūpinti, kad nuotraukos atrodytų nepriekaištingai. (išsikrovus baterijai, sustreikavus fotoparatui ar užsipildžiusiai atminties kortelei) turės atsarginį planą, o tai gali padėti išvengti papildomo streso.

Jeigu nenorite rizikuoti, o laikyti tūzus savo rankose – mūsų  rekomenduojami fotografai:

Kontaktai

Adresas

Vilnius

Telefonas
+370 625 00068

El. paštas
info@tuzai.lt

Parašykite mums!